ANASAYFA

 
  BAŞKANIMIZ SERKAN ARSLAN BEY ADIYAMAN'DA.
  Anlaşılan Mehdî Resül'ün zuhuratından rahatsız olanlar var. Bize "şarlatan" diyenler kemalatın derecesini ölçemeyen kör cahillerdir!
  Kuran bir muciptir ve insanın sırrıdır ve insan bir dehadır. İnsanda zati ve subuti sıfatları mevcuttur. Allahu Teala'nın insandan gayrı bir mekanı yoktur
  Bütün şeyhi meşayihe camaat liderlerini ve iddia edenleri biata davet ediyorum. Gelin, on gün biryerde huzura duralım halveti canan yapalim Allahutealaya danışalım, Resulullah'a (sav) danışalım, evliyayı kirama danışalım ve Hz Mehdi de karar kılalım
  Seni vekil edeceğim. Hiç kimseye vermediğim subhanallahu Teala gömleğini sana giydireceğim
  Kuzey Irak'ı yavru vatan gibi besledi. Her türlü desteği, yardımı yapmaktan çekinmedi. Hatta Kerkük, Erbil peşkeş çekildi. Bölge halkı, Türkmenler hiçe sayıldı.
  BU SÖYLEDİKLERİMDE İDDİALI OLANLAR AĞRI'YA GELSİN, BİZ KUL OLMAYA HAZIRIZ. YOKSA, HERKES KULLUĞUNU BİLSİN! FİTNE FESAT YAYMASIN!
  Ey Türkiye! Bu korkaklar ile nereye kadar? Neyi bekliyorsunuz? Rusya'nın İstabul'a gelip oturmasini mi? Natonun Türkiye'yi işgâl etmesini mi? Ne bekliyorsunuz bu yalanci iki yüzlü siyasetçilerden?
Arşiv >>  
            

                     


                     

KURUCU GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN DURSUN GÜNEŞ EFENDİMİZ HAKKA VUSLAT OLMUŞTUR. CAMİAMIZIN BAŞI SAĞOLSUN
28.11.2017