Bütün şeyhi meşayihe camaat liderlerini ve iddia edenleri biata davet ediyorum. Gelin, on gün biryerde huzura duralım halveti canan yapalim Allahutealaya danışalım, Resulullah'a (sav) danışalım, evliyayı kirama danışalım ve Hz Mehdi de karar kılalım

Bismillahirrahmanirrahim

Hak ve Hakikat Partisi'nin kuruluş amacı, Hakkı batıla karşı üstün tutmak. 
Bunun için ne yapmalıyız? Hep beraber seferber olmaliyiz. İnsanlari hayra çağırıp kötülüklerden men etmeliyiz ve hakta birleşmeliyiz. Kimin hak olduğunu ortaya koymalıyız. "Ene ene" davasını Hakka dönüştürmeliyiz. 
Herkesin bir şeytanı var. İlah edindiğimiz İlahın Rahmanî şeytani boyutuna bakmaliyiz. Hak üzerinde olan var olmayan var iki telden çalanda var. 
Bütün şeyhi meşayihe camaat liderlerini ve iddia edenleri biata davet ediyorum. Gelin, on gün biryerde huzura duralım halveti canan yapalim Allahutealaya danışalım, Resulullah'a (sav) danışalım, evliyayı kirama danışalım ve Hz Mehdi de karar kılalım. Açtığımız bu kapıyı kapatmayalım. Biz yola nasıl olsa çıkmışız bir birimizden haberdar olalım birbirimize kenetlenelim, bir kale duvarı gibi olalim ve cihata hazir olalim. 
Suriye gibi, irak gibi, emperyalist güçlere, Haçlılara yutulmayalim. Hakkı batina üstün kılalım. 
Hebimiz sorumluyuz sorumluluğumuzdan kurtulalım. 
Allah'ın selami üzerinize olsun.

HAK VE HAKİKAT PARTİ GENEL BAŞKANI DURSUN GÜNEŞ - SEYYİD MUHAMMED ALİ MEHDÎ RESÜL
1 Ekim 2017 - Ağrı407 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın